כוחנו באחדותנו!

מפלגה אחת- פריימריס פתוחים

כוחנו באחדותנו הינה יוזמה ציבורית שקמה לקראת הבחירות לכנסת ה24, ומטרתה היא לאחד את כל מפלגות הציונות הדתית למפלגה אחת שתקיים פריימריז פתוחים. אנחנו מאמינים שרק אם הציבור יבחר את נבחריו, נחזיר את אמון הציבור למפלגות הציונות הדתית.

לקראת הבחירות לכנסת ה-23 התאחדנו רבים מבני ובנות הציונות הדתית, במטרה לאחד את כל מפלגות הציונות הדתית למפלגה אחת גדולה.

למעלה מ-5,000 אנשים התפקדו והצטרפו, רבנים רבים תמכו והמוני אנשים הביעו תמיכה ורצון לעזור במהלך.

עכשיו, לאחר שהבחירות הסתיימו והוכיחו את הצורך והרצון הגדול במפלגה אחת גדולה בה מתקיימים פריימריז, אנחנו ממשיכים בע"ה ובכל הכוח במטרה לאחד את כל המפלגות בציונות הדתית למפלגה אחת לקראת הבחירות הבאות!

הקמנו עצומה עליה חתמו 10,000 אנשים שדורשים אחדות. לא עוד רסיסי מפלגות ללא מנדט ציבורי שרבות ביניהן.

הפעלנו לחץ בעזרת הרשתות, פגישות, ראיונות, והודעות אל מקבלי ההחלטות. הלחץ שינה את השיח הציבורי. סקר שנערך על ידי אתר כיפה הראה ש80% מהציבור מעוניינים במפלגה אחת עם פריימריז פתוחים.

החלטנו שלמרות שמקבלי ההחלטות מסרבים, אנחנו ממשיכים להשמיע את קולנו, ומקימים אתר בו כל אחד יוכל להתפקד ולהצביע בבחירות לרשימה. אנחנו בטוחים שככל שנהיה תנועה יותר גדולה, המנהיגים שלנו יאמצו זאת, ובסופו של דבר תהיה מפלגה אחת עם פריימריז פתוחים לציונות הדתית ולימין אידאולוגי.

עלות ההתפקדות הינה 18 ש"ח לאדם וניתן להתפקד בדף 'התפקדות'. הכסף מגיע לעמותת הפורום הציבורי לישראל יהודית ודמוקרטית וישמש למפקד ולהוצאות הקמפיין.

המצביעים עזבו את המפלגה. אנחנו נחליט, פריימריז עכשיו!

אנשי ציבור תומכים במהלך: