שאלות ותשובות

אנחנו בקשר רציף עם כל הפוליטיקאים מכל רסיסי המפלגות. כולם עוקבים בדריכות אחרי התקדמות ההתפקדות ומידת הרצינות של הציבור. אפשר להעריך שבשבוע הקרוב כולם יחושו שוב במצוקה כשיגלו שלמרות כל החיבורים המלאכותיים והדילים המוזרים שהם מבצעים בשם עצמם, כולם בסכנה ברורה מול אחוז החסימה. כשיתעשתו ויבינו שהציבור מתכוון ברצינות לכך שלא ייתן בהם אמון, הם יחזרו לכאן. אנחנו, הציבור, נהיה כאן ערוכים לפריימריז שייקבע כיצד תיראה הרשימה.

גם במקרה שהפוליטיקאים לא יתעשתו, כל אחד וסיבותיו שלו, מידת הנחישות שלנו וכמות המתפקדים, תקבע את הדרך בבחירות הבאות, שכנראה יבואו הרבה לפני מה שאנחנו מתכננים. הריצה הזו לטווח ארוך חשובה אולי אפילו יותר מהתוצאות בבחירות הקרובות.

קודם כל, למימון מנגנון ההתפקדות וחברות הפקת הפריימריז (הקמת אתר ההתפקדות ומנגנון הפריימריז כ300,000 שקלים). אחרי כיסוי העלויות, יתר הכסף יופנה לקמפיין ההתפקדות כדי לגרום לכמות גדולה ככל האפשר של ציבור מכל הגוונים להצטרף.

כל מי שבעל זכות בחירה לכנסת ורואה עצמו מזדהה עם ערכי הציונות הדתית והימין האידאולוגי. תוכנת הפריימריז תאמת את רשימת המתפקדים לפי ספר הבוחרים של בחירות 2020 ומי שלא יופיע בו לא יוכל לקבל זכות הצבעה.

כי לציבור שלם נמאס מהקומבינות והדילים. לא סתם הציבור לא נותן אמון בכל הדילים האלה.

כיוון שכרגע אף מפלגה עוד לא אימצה אותנו כמתפקדים אתה יכול. ברגע שאחת המפלגות תאמץ אז תצטרך לבחור