לחברי מרכז הבית היהודי

חברי המרכז של הבית היהודי היקרים
אנחנו יודעים שרובכם חושב שזה לא ריאלי לצאת לפריימריז בזמן שנותר ובכל זאת אנחנו רוצים לשתף אתכם בתסריט פשוט שאם הוא מתקדם בע"ה, נצליח ברגע האחרון להציל את הפוליטיקה הציונית דתית מהיעלמות.
נכון להבוקר התפקדו למפקד שאתם מכירים כמעט 900 איש. צריך להבין שמדובר במפקד שמבחינה ציבורית אין לא אבא ואמא, ואין שום דמות ציבורית ואף לא פוליטיקאי אחד שאמר לאנשים – בואו תתפקדו. ובכל זאת האנשים האלה שמו 18 שקלים כשהם יודעים שבינתיים אין שום מפלגה מאחורי המהלך הזה. קשה לחשוב איזה עוד מהלך ציבורי עלום שם שאף אחד לא יודע מי האבא ואמא שלו היה גורם לכל כך הרבה אנשים לשים את כרטיס האשראי שלהם.
זה קורה רק בגלל דבר אחד.
זה קורה רק בגלל התקווה האחרונה שיש עוד לאנשים לחולל כאן שינוי. הציבור מוכן לעשות הרבה כדי שיהיה שינוי. הוא רק מחכה למנהיגים שיקראו לו.
כאן בדיוק מגיע התפקיד שלכם. עכשיו תורכם, כמנהיגים וחברים בגוף המוביל של הבית היהודי לקחת אחריות ולתת לאנשים האלה תקווה.
אם כל אחד מכם, בגזרתו, בעירו, יתפוס אומץ ויגיד לחבריו בקהילה ומסביב לה, להצטרף למפקד הזה, כל אחד מאיתנו יצליח להתפיח אותו בשעות הקרובות למימדים אחרים לגמרי. קחו על עצמכם לפקוד מאה משפחות ואנחנו כבר במקום אחר.
אם הצלחנו בעזרתכם להגיע לעשרת אלפים מתפקדים ביומיים הקרובים, אנחנו בנקודה שוברת שיוויון. יש לנו מפקד אמיתי שהפוליטיקאים יהיו חייבים להגיע אליו.
חברים, יש לנו אחריות לערכי הציונות הדתית, יש לנו אחריות למדינת ישראל, יש לנו אחריות שהפוליטיקה הזאת תחזור לחיים. רק אחדות מלאה ורק שיתוף הציבור יכולים להחזיר אליה את הכוח.
הציבור מחכה לכם.
בואו כולנו ניתן מאמץ מרוכז בשתי היממות הקרובות. דברו עם אנשים, נסחו הודעה מהלב שלכם לקהילות בערים ובישובים שאתם בקשר איתם.
כל הדיבורים על אינטרסים אישיים, מגוחכים ומיותרים. יש כאן רק מטרה אחת כללית וחשובה מאין כמוה: אחדות פוליטית. זה גם ערכי וגם אלקטורלי. את אחינו אנחנו מבקשים.