חברי מרכז האיחוד הלאומי

אנחנו קודם לכל רוצים לחזק אתכם שאתם עומדים מאחורי המנהיג שלכם בדרישה לפריימריז ואחדות מלאה. להבנתנו הדרישה הזו תואמת באופן מובהק את רחשי הלב ורצון הציבור הרחב.
בימים הקרובים כל צד יחכה לצד השני כדי לראות מה יהיה מהלכו הבא. אנחנו רוצים להציע כאן לעקוף את כל המתח המיותר הזה ולייצר רוח גבית מהמקום הכי אוטנטי: מהציבור.
מניחים שרובכם יודעים שפתחנו בעצמנו מפקד ציונות דתית וימין אידאולוגי.
נכון להבוקר התפקדו למפקד הזה כ-1000 איש. צריך להבין שמדובר במפקד שמבחינה ציבורית אין לו אבא ואמא, ואין שום דמות ציבורית ואף לא פוליטיקאי אחד שאמר לאנשים – בואו תתפקדו. ובכל זאת האנשים האלה שמו 18 שקלים כשהם יודעים שבינתיים אין שום מפלגה מאחורי המהלך הזה. קשה לחשוב איזה עוד מהלך ציבורי עלום שם שאף אחד לא יודע מי האבא ואמא שלו היה גורם לכל כך הרבה אנשים לשים את כרטיס האשראי שלהם.
זה קורה רק בגלל דבר אחד.
זה קורה רק בגלל התקווה האחרונה שיש עוד לאנשים לחולל כאן שינוי. הציבור מוכן לעשות הרבה כדי שיהיה שינוי. הוא רק מחכה למנהיגים שיקראו לו.
כאן בדיוק מגיע התפקיד שלכם. עכשיו תורכם, כמנהיגים וחברים בגוף המוביל של האיחוד הלאומי לקחת אחריות ולתת לאנשים האלה תקווה.
אם כל אחד מכם, בגזרתו, בעירו, יתפוס אומץ ויגיד לחבריו בקהילה ומסביב לה, להצטרף למפקד הזה, כל אחד מאיתנו יצליח להתפיח אותו בשעות הקרובות למימדים אחרים לגמרי.
קחו על עצמכם לפקוד מאה משפחות על כל בעלי זכות הבחירה שלהן, ואנחנו כבר במקום אחר.
אם הצלחנו בעזרתכם להגיע לעשרת אלפים מתפקדים ביומיים הקרובים, אנחנו בנקודה שוברת שיוויון. יהיה לנו מפקד אמיתי שייתן רוח גבית לדרישה של השר סמוטריץ לצאת לפריימריז.
בואו כולנו ניתן מאמץ מרוכז בשתי היממות הקרובות. דברו עם אנשים, נסחו הודעה מהלב שלכם לקהילות בערים ובישובים שאתם בקשר איתם.
זה הזמן בדיוק שבו פוליטיקה מתלכדת עם ערכים.
את אחינו אנחנו מבקשים.
48 שעות – 10,000 מתפקדים. זה היעד!

להתפקדות >>