אתה לא מתייאש?!

שואלים אותי כל יום אם לא התייאשתי עם כל הסיפור הזה של מפלגה אחת ופריימריז בציונות הדתית ובימין האידאולוגי. אז התשובה האמיתית היא שבכל בוקר אני שואל את עצמי מחדש את השאלה הזו, והסיבה שהחברים שלי ואני ממשיכים היא שזה עדיין ריאלי. לבחירות הקרובות.
התוכנית פשוטה. לפוליטיקאים נותר שבוע לבחון אם הסקרים מעבירים אותם את אחוז החסימה (בעוד שבועיים הגשת הרשימות). אם הסקרים ימשיכו להראות את מה שהם הראו בסקרים של אתמול, הם יחפשו כל דרך אפשרית לצאת מהפלונטר הזה. וכאן מגיע התור שלנו – של הציבור.
אנחנו צריכים 2000 חלוצים שייתנו ביטחון לפוליטיקאים לצאת למפקד ציבורי רחב.
אתה ואת מתפקדים למפקד הציונות הדתית בקישור הזה. זה יעלה לכל אחד מאתנו 18 שקלים. הכסף הזה הולך למימון אתר ההתפקדות שהכנו ולהמשך ההפצה בימים הקרובים.
חשוב להסביר: ההתפקדות הזו בינתיים אינה רשמית כי אין עדיין מפלגה שאימצה אותה, אבל אם התוכנית הזו תצליח, כל המתפקדים יועברו למפקד הרשמי אחרי אימות עם ספר הבוחרים.
אם נגיע לאלפיים מתפקדים ביומיים הקרובים, אנחנו יודעים על לפחות שני חברי כנסת משמעותיים שכנראה יצטרפו ויודיעו פומבית שהם אתנו.
אם זה יעבוד כפי שאנחנו מתכננים, ההצטרפות שלהם עשויה ליצור סחף ציבורי משמעותי והמפקד שלנו ימריא.
אם נצליח ביחד לטפס ל 10,000 מתפקדים – זהו, אנחנו בנקודת שוברת שיוויון! נפתלי בנט, איילת שקד, הרב רפי פרץ, סמוטריץ, ובן גביר ובטח ובטח חברי מרכז הבית היהודי והאיחוד הלאומי לא יוכלו להתעלם מזה.
אם מצד אחד הם יראו מפקד חי וצומח, ומהעבר השני, סקרים שממשיכים לגרד את אחוז החסימה – ניצחנו. כולם יצטרפו אחד אחרי השני.
ויש לנו בבחירות הקרובות בדיוק מה שכולנו רצינו: מפלגה אחת – פריימריז מלאים!
זו לא תהיה רק מהפכה לימין ולציונות הדתית, אלא מהפכה בפוליטיקה הישראלית.
חברים, כנסו בבקשה לקישור הזה. תתפקדו. וקחו על עצמכם לפקוד עוד 5-10 בני משפחה וחברים. תקדישו לזה כמה דקות ברצינות, אל תסתפקו בהודעות, תתקשרו פיסית לרשימה של חמישה אנשים פוטנציאלים שאתם מכירים.
את אחינו אנחנו מבקשים. פילוגים כבר היו לנו מספיק, הגיעה העת לאחדות. וויכוחים עושים בתוך המשפחה. וויכוחים נעשה ביחד, תחת אותה מפלגה.
בהצלחה לכולנו.
איתי גרנק

להתפקדות >>